۱۴۰۱/۰۴/۱۳- ۲۲:۴۸ - مشاهده: ۵۳۸

در مراسمی‌با حضور رئیس جمهور انجام شد

تجلیل از استاد دانشگاه صداوسیما به عنوان استاد نمونه کشوری

آیین تجلیل از استادان و دانشجویان نمونه کشوری، روز دوشنبه ۱۳ تیرماه ۱۴۰۱ با حضور حجت الاسلام دکتر سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور، محمدعلی زلفی‌گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، و جمعی از اساتید دانشگاه و دانشجویان برتر کشور در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صداوسیما نیز از مهمانان این مراسم بود.

در این مراسم دکتر حسن خجسته، استاد تمام و عضو هیات علمی‌گروه رادیو دانشگاه صداوسیما به عنوان استاد نمونه کشوری در سال تحصیلی ۱۳۹۹- ۱۴۰۰ معرفی شد و لوح تقدیر از  رئیس جمهور دریافت کرد.

پیش از این، دکتر احمد ضابطی جهرمی، عضو هیات علمی‌گروه تلویزیون دانشگاه صداوسیما نیز به عنوان استاد نمونه کشوری سال ١٣٩۸ برگزیده شده بود. حضور دو عضو هیات علمی دانشگاه صداوسیما در جمع استادان نمونه کشوری در فاصله‌ای کوتاه با توجه به تعداد اعضای هیات علمی این دانشگاه، افتخاری بزرگ برای این دانشگاه محسوب می‌شود.

روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما کسب این موفقیت را به استاد خجسته، شاگردان ایشان و عموم استادان، همکاران و دانشجویان دانشگاه تبریک می‌گوید.

روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما

تصاویر

امتیاز شما