۱۴۰۰/۱۱/۲۴- ۱۹:۵۵ - مشاهده: ۷۰۲

اسامی نامزدهای انتخابات شورای صنفی

اسامی  نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات شورای صنفی دانشگاه صدا و سیما 

 

اسامی  نامزدهای انتخابات شورای صنفی دانشگاه صدا و سیما

نامزدهای  شورای صنفی کل دانشگاه

(جهت انتخاب 3 نماینده)

ردیف

نام

نام خانوادگی

ورودی

ترم

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

دوره

دانشکده

1

فاطمه

اسدی

1399

4

کارگردانی تلویزیون

کارشناسی

نوبت دوم

تولید رادیو و تلویزیون

2

محمد

سعادت نژاد

1397

6

روزنامه نگاری

کارشناسی

نوبت دوم

ارتباطات و رسانه

3

حمید رضا

فتاحی

1399

4

مدیریت رسانه

کارشناسی ارشد

روزانه

ارتباطات و رسانه

4

نگار

کاووسی

1400

2

تلویزیون و هنرهای دیجیتال

کارشناسی

روزانه

هنرهای دیجیتال

5

رضا

کوه پیکر

1399

4

مهندسی برق

کارشناسی

روزانه

فنی و مهندسی رسانه

6

مهدی

محب علیزاده

1398

6

روزنامه نگاری

کارشناسی

روزانه

ارتباطات و رسانه

7

علی

محسنی

1400

2

روزنامه نگاری

کارشناسی

روزانه

ارتباطات و رسانه

8

یعقوب

محمودی

1398

6

کارگردانی تلویزیون - نمایش

کارشناسی

روزانه

تولید رادیو و تلویزیون

9

علیرضا

منصوری

1399

4

فنی الکترونیک - صدابرداری

کاردانی

روزانه

فنی و مهندسی رسانه

نامزدهای شورای صنفی خوابگاه شهید آوینی (برادران)

(جهت انتخاب 2 نماینده)

ردیف

نام

نام خانوادگی

ورودی

ترم

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

دوره

دانشکده

1

علی

بذرافشان

1398

6

کارگردانی تلویزیون

کارشناسی

روزانه

تولید رادیو و تلویزیون

2

محمد رضا

سبحانی نسب

1400

2

کارگردانی تلویزیون

کارشناسی

روزانه

تولید رادیو و تلویزیون

3

محمد مهدی

صحبتی

1399

4

روزنامه نگاری

کارشناسی

روزانه

ارتباطات و رسانه

4

احسان رضا

قلی زاده

1399

4

مهندسی برق

کارشناسی

روزانه

فنی و مهندسی رسانه

 

 

نامزدهای شورای صنفی خوابگاه شهید نظام دوست (خواهران)

(جهت انتخاب 1 نماینده)

ردیف

نام

نام خانوادگی

ورودی

ترم

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

دوره

دانشکده

1

مریم

زارعی پناه

1400

2

تهیه کنندگی - آموزشی

کارشناسی ارشد

روزانه

تولید رادیو و تلویزیون

2

فهیمه

زمانیان

1399

4

مدیریت رسانه

کارشناسی ارشد

روزانه

ارتباطات و رسانه

3

مریم

نیکی نژاد

1399

4

روزنامه نگاری رادیو و تلویزیون

کارشناسی ارشد

روزانه

ارتباطات و رسانه

 

نامزدهای شورای صنفی دانشکده دین و رسانه

(جهت انتخاب 3 نماینده)

ردیف

نام

نام خانوادگی

ورودی

ترم

رشته تحصیلی

مقطع تحصیلی

دوره

دانشکده

1

سید علی رضا

حسنی

1400

2

تولید سیما

کارشناسی ارشد

روزانه

دین و رسانه

2

ملیحه سادات

حیدری

1400

2

علوم ارتباطات اجتماعی

کارشناسی ارشد

روزانه

دین و رسانه

3

محمد فاضل

مبهوتی

1400

2

علوم ارتباطات اجتماعی

کارشناسی ارشد

روزانه

دین و رسانه

4

میلاد

محمدی

1399

4

تولید سیما

کارشناسی ارشد

روزانه

دین و رسانه

5

رضا

محمدی سلطان ولایت

1400

2

تولید سیما

کارشناسی ارشد

روزانه

دین و رسانه

 

 

 

 

توضیحات:

  • انتخابات 1 اسفند ماه به صورت مجازی از طریق سامانه گلستان برگزار می‌شود.
  • شورای صنفی دانشگاه شامل 7 عضو اصلی خواهد بود:
    • کل دانشگاه 3 نفر
    • خوابگاه شهید آوینی برادران 2 نفر
    • خوابگاه نظام دوست خواهران 1 نفر
    • دانشکده دین و رسانه 1 نفر (سه نفر منتخب این دانشکده، پیگیر مطالبات دانشجویی در سطح دانشکده دین و رسانه خواهند بود. همچنین از بین خود، یک نفر را جهت عضویت در شورای صنفی دانشگاه انتخاب و معرفی می‌کنند.)
  • اولین نامزد، پس از آخرین منتخب، به عنوان عضو علی البدل خواهد بود.
  • در روز انتخابات، دانشجویان ساکن خوابگاه‌های شهید آوینی، شهید نظام دوست و دانشجویان دانشکده دین و رسانه در دو انتخابات شرکت می‌کنند؛ یک انتخابات جهت تعیین 3 نفر نماینده کل دانشگاه و یک انتخابات جهت تعیین نمایندگان واحد خود؛ مابقی دانشجویان فقط می‌توانند در انتخابات کل دانشگاه شرکت نمایند.
  • پس از انتشار این اطلاعیه، تا زمان برگزاری انتخابات، نامزدهای محترم مجاز به تبلیغات در سطح دانشگاه و خوابگاه‌ها و تبلیغات در فضای مجازی خواهند بود.

 

 

موفق و پیروز باشید

کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشگاه صدا و سیما

24 بهمن 1400

امتیاز شما