۱۴۰۰/۰۶/۰۸- ۰۹:۴۱ - مشاهده: ۷۰۶۴

اطلاعیه شماره2

اعلام اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول ارزیابی، جدول زمانبندی و نحوه برگزاری مصاحبه غیرحضوری (مجازی)

بدینوسیله به اطلاع داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صداوسیما در آزمون سراسری سال 1400 درج گردیده و در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اینترنتی و بارگذاری (صحیح و کامل) مدارک لازم در سامانه‌ی گلستان این دانشگاه اقدام نموده اند، می رساند پس از ﺑﺮرﺳﻲ پرونده الکترونیکی و براساس اطلاعات ثبت شده و مدارک بارگذاری شده، فهرست اسامی‌پذیرفته شدگان مرحله اول ارزیابی که مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه (علمی و عمومی) به پیوست این اطلاعیه اعلام می‌شود و از ایشان دعوت به عمل می آید تا براساس جدول زمانبندی و با رعایت موارد ذیل در مرحله دوم ارزیابی شرکت نمایند.

شایان ذکر است با توجه به شرایط ایجاد شده بر اثر پاندمی و شیوع بیماری کرونا و به منظور جلوگیری از انتشار بیماری و حفظ سلامتی شما عزیزان، مرحله مصاحبه علمی و عمومی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ به شیوه غیرحضوری (مجازی) برگزار خواهد شد.
تذکرات مهم:
1) هریک از داوطلبان دعوت شده به مرحله دوم ارزیابی، می‌بایست در مصاحبه مجازی علمی و عمومی‌که در دو قسمت مجزا و براساس شیوه نامه برگزاری مصاحبه علمی و عمومی مجازی مندرج در انتهای این اطلاعیه برگزار می‌شود، شرکت نمایند و عدم حضور داوطلبان در هر یک از این دو مصاحبه مجازی به منزله انصراف قطعی وی تلقی می‌شود.
2) با توجه به اینکه جلسات مصاحبه مجازی در سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه صداوسیما (LMS) و در محیط نرم افزار Adobe Connect، الزاماً به صورت صوتی-تصویری برگزار خواهد شد، داوطلبان می‌بایست کلیه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم جهت برقرای ارتباط اینترنتی صوتی و تصویری با کیفیت مناسب را قبل از زمان مصاحبه علمی و عمومی‌شخصاً فراهم نمایند. در صورت عدم وجود دوربین (وبکم) و نداشتن تصویری واضح از چهره ی داوطلب، مصاحبه فاقد اعتبار است.
3) داوطلب می‌بایست حتماً قبل از برگزاری جلسه مصاحبه، راهنمای استفاده از نرم افزار Adobe connect و شیوه نامه برگزاری مصاحبه علمی و عمومی مجازی را که در انتهای این اطلاعیه بارگذاری شده است، با دقت مطالعه نموده و تمام ضوابط این شیوه-نامه را قبل، حین و پس از برگزاری جلسه مصاحبه رعایت نماید.
4) قبل از شروع مصاحبه‌ها، روز دوشنبه مورخ 1400/6/8 ساعت 14 الی 16 و از طریق آدرس https://b2n.ir/g15656 جلسه ای مجازی در محیط نرم افزار Adobe Connect، جهت آشنایی با روش انجام کار و معرفی سامانه مصاحبه مجازی برگزار خواهد شد که حضور کلیه داوطلبان در آن الزامی می‌باشد.

تذکر: داوطلب هنگام ورود به اتاق مجازی، گزینه Guest را انتخاب و نام خانوادگی کامل خود را با حروف انگلیسی به همراه چهار رقم انتهای کدملی خود وارد نماید. ( برای مثال AMIRI9876 ) و منتظر بماند تا اجازه ورود به اتاق «آشنایی با نرم افزار و فرایند مصاحبه مجازی» توسط ادمین سیستم داده شود.

5) مطابق جدول زمانبندی مندرج در انتهای اطلاعیه، برای هریک از رشته‌های الف) کاردانی فنی- الکترونیک و مهندسی برق ب) روزنامه نگاری ج) تلویزیون و هنرهای دیجیتال د) کارگردانی تلویزیون، یک «اتاق انتظار مجازی مصاحبه علمی» و یک «اتاق انتظار مجازی مصاحبه عمومی» درنظر گرفته شده است و داوطلب می‌بایست در زمان مشخص شده در جدول زمانبندی، وارد اتاق انتظار مجازی شود.
6) عدم حضور به موقع داوطلب در اتاق مجازی مصاحبه علمی یا عمومی، برابر جدول زمان‌بندی اعلام شده (ساعت و روز تعیین شده) به منزله انصراف تلقی شده و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.
7) با توجه به اینکه زمانبندی اعلام شده تقریبی است و امکان تأخیر غیرقابل پیش‌بینی در روند مصاحبه وجود دارد، کلیه داوطلبان می‌بایست برنامه زمانی خود را در روز مصاحبه به طورکامل به این امر اختصاص دهند.
8) معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال که در مرحله اول ارزیابی پذیرفته شده اند می‌بایست قبل از مصاحبه علمی و عمومی مجازی، در آزمون عملی طراحی شرکت نمایند. این آزمون به صورت مجازی و در روزهای شنبه مورخ 1400/6/13 و یکشنبه مورخ 1400/6/14، برابر جدول زمانبندی اعلامی و براساس دستورالعمل آزمون عملی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال که در انتهای اطلاعیه بارگذاری شده است، برگزار خواهد شد.
9) عدم شرکت در آزمون عملی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال، به منزله انصراف داوطلب از ادامه ارزیابی تلقی می‌شود و این دسته از داوطلبان مجاز به شرکت در مصاحبه علمی و عمومی این رشته نخواهند بود.
10) تذکر بسیار مهم: معرفی شدگان چندبرابر ظرفیتی که هر دو رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال و کارگردانی تلویزیون را در فرم انتخاب رشته، انتخاب نمودند، دقت نمایند؛ در صورت پذیرش نهایی (براساس اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری سال 1400) در رشته ای که در مصاحبه علمی و عمومی آن شرکت ننموده و یا قبول نشده باشد، جهت انتقال به سایر کد رشته‌های بعدی به سازمان سنجش کشور معرفی می‌شوند.
11) معرفی داوطلب به دانشگاه صداوسیما، به معنای آن است که احتمال قبولی در کد رشته‌های انتخابی قبلی داوطلب پایین می‌باشد و در صورت عدم شرکت در این مرحله، کد رشته‌های انتخابی مربوط به این دانشگاه، بررسی نخواهد شد و کد رشته‌های انتخابی بعدی داوطلب مورد بررسی خواهد گرفت.
12) معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صداوسیما، در صورت قبولی در مرحله دوم ارزیابی و داشتن حدنصاب نمره علمی لازم، در یکی از کد رشته‌های انتخابی این دانشگاه پذیرفته خواهند شد.
13) نتیجه نهایی آزمون سراسری سال 1400 از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد و در هیچ یک از مراحل پذیرش و مصاحبه علمی و عمومی، امکان تجدید نظر وجود ندارد.
14) به داوطلبان توصیه اکید می‌گردد، از هرگونه مراجعه حضوری به دانشگاه جدا خودداری کنند و اخبار و اطلاعیه‌ها را از طریق سایت دانشگاه صداوسیما به آدرس www.iribu.ac.ir روزانه دنبال نمایند.
15) در ﺻـﻮرت ﺿـﺮورت ﺻـﺮﻓاً ﺷـﻤﺎره ﺗﻠﻔـﻦ‌های 22168540 ، 22168643 و 22168538 در ساعات اداری، ﭘﺎﺳﺨﮕﻮی سوالات احتمالی داوﻃﻠﺒﺎن ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.
فایل‌های مورد نیاز معرفی‌شدگان دعوت شده به مرحله دوم ارزیابی:
دانلود فایل pdf اسامی دعوت شدگان به مرحله دوم ارزیابی و جدول زمانبندی حضور رشته کاردانی فنی- الکترونیک و مهندسی برق
دانلود فایل pdf اسامی دعوت شدگان به مرحله دوم ارزیابی و جدول زمانبندی حضور رشته روزنامه نگاری
دانلود فایل pdf اسامی دعوت شدگان به مرحله دوم ارزیابی و جدول زمانبندی حضور رشته کارگردانی تلویزیون
دانلود فایل pdf اسامی دعوت شدگان به مرحله دوم ارزیابی و جدول زمانبندی حضور رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال
دانلود فایل pdf شیوه نامه برگزاری مصاحبه علمی و عمومی مجازی
دانلود فایل excel لینک (آدرس) اتاق های انتظار مجازی و اتاق آزمون علمی
دانلود فایل pdf راهنمای تصویری استفاده از نرم افزار Adobe Connect
دانلود فایل pdf دستورالعمل، تمرین‌ها و جدول زمانبندی آزمون علمی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال

امتیاز شما