تاریخ خبر:‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۶۵۴
مدیریت آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه برگزار نمود
برگزاری دوره آموزش آزاد گویندگی و فن بیان

بخش عملی دوره آزاد گویندگی و فن بیان به همت مدیریت آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما این دوره که از سوی مدیریت آموزش های آزاد دانشگاه و با همکاری دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از اسفندماه سال گذشته شروع شده تا پایان خردادماه جاری ادامه خواهد داشت.
برگزاری کلاس تمرین عملی در محیط دانشگاه صدا و سیما یکی از نقاط قوت این دوره‌هاست و بر همین اساس روز یکشنبه 98/3/12 جمعی از دانشپذیران این دوره به کمک واحد سیار گزارش تهیه کرده و در ادامه در استودیوهای صدا و تولید تلویزیون حضور یافتند.
بنا به گفته مسئولان اجرایی، در این دوره 9 سرفصل از جمله شناخت رسانه، آشنایی با مبانی صوت، آشنایی با دوربین و مبانی تصویر، فن بیان و زبان بدن، مبانی گویندگی و سبک های اجرا، آشنایی با سبک های ادبی، اصول مصاحبه، میزگرد و تاک شو و نیز آشنایی با موسیقی و کاربرد آن به دانشپذیران ارائه شده و اساتیدی چون دکتر شهرستانی، استاد سدیفی، ناصر خیرخواه، مهدی آقابیگی، فرشاد آذرنیا، دکتر کاظم نظری، احمد سجادی صدر و سرکار خانم دکتر همراز در این دوره مشغول به تدریس بوده اند.
لازم به ذکر است در پایان دوره پس از برگزاری آزمون‌های تئوری و عملی به شرکت کنندگان گواهی رسمی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء خواهد شد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
در این بخش می توانید دفترچه همیار انتخاب رشته کنکور سراسری را دریافت کنید. 
-1
در این بخش داوطلبان می توانند پاسخ های کارشناسان به سوالات متداول اغلب داوطلبان کنکور سراسری را مطالعه نمایند
-1
دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا وسیما در حکمی سیدرضا شریفی را به سمت سرپرست امور اداری دانشگاه منصوب کرد.
-1
قابل توجه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صدا و سیما در آزﻣﻮن تحصیلات تکمیلی سال 1398 
-1
همزمان با صدور حکم جناب آقای عرفاتی مدیر مسئول جدید روزنامه جام جم بر شیوه‌های نوین تعامل با دانشگاه صدا و سیما تاکید شد.
-1