تاریخ خبر:‌شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ - بازدید:‌۵۸۴
در اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا:
رونمایی از رادیویی‌های دانشگاه صدا و سیمابه گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا با حضور دکترعلی عسکری رییس رسانه ملی، حمید شاه آبادی معاون صدا، علی دارابی، معاون امور استان‌ها و جمعی از مدیران و پیشکسوتان رادیو در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد. در این جشنواره از مجموعه کتب انتشارات دانشگاه صدا و سیما در حوزه رادیو رونمایی به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اختتامیه چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو و ششمین اجلاس جهانی صدا با حضور دکترعلی عسکری رییس رسانه ملی، حمید شاه آبادی معاون صدا، علی دارابی، معاون امور استان‌ها، نیما کرمی، تورج نصر و بهروز رضوی در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد. در این جشنواره از مجموعه کتب انتشارات دانشگاه صدا و سیما در حوزه رادیو رونمایی به عمل آمد.

این کتب عبارت بودند از: جستاری بر برنامه‌های گفتگو محور در رادیو؛ ترجمه طاهره جولایی.رادیو مفاهیم انتقادی در مطالعات فرهنگی و رسانه ای؛ ترجمه حمیدرضا نجفی. راهنمای آموزشی برنامه سازی در شرایط بحرانی؛ ترجمه زهرا صفائیان.چکیده پایان نامه‌های کارشناسی ارشد رشته رادیو دانشگاه صدا و سیما.چکیده مقالات ششمین اجلاس جهانی صدا؛ به کوشش دکتر محمد اخگری و کتاب لاتین Radio,future prospect and production in cross media space.

شایان ذکر است دو کتاب راهنمای آموزشی برنامه سازی در شرایط بحرانی و جستاری بر برنامه‌های گفتگو محور در رادیو با مشارکت اداره کل آموزش سازمان آماده چاپ شده است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
خبر درگذشت مادر شهیدان والامقام رضاعلی و حسن رضا بابایی و مادربزرگ شهید جلال پارسائیان موجب تاثر و اندوه اینجانب و همکاران محترم دانشگاه صداوسیما گردید.
-1
آیین افتتاحیه دوره پایانی جشنواره ملی رسانش ویژه برگزیدگان جشنواره روز شنبه 26 مرداد در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
-1
در این بخش می توانید دفترچه همیار انتخاب رشته کنکور سراسری را دریافت کنید. 
-1
در این بخش داوطلبان می توانند پاسخ های کارشناسان به سوالات متداول اغلب داوطلبان کنکور سراسری را مطالعه نمایند
-1
دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا وسیما در حکمی سیدرضا شریفی را به سمت سرپرست امور اداری دانشگاه منصوب کرد.
-1