تعداد بازدید : 165 - تاریخ خبر : چهارشنبه 9 آبان 1397 - 08:45  
انعکاس اخبار دانشگاه صدا و سیما در فصلنامه ABU

اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه (ABU) اخبار دانشگاه صدا و سیما در حوزه بین الملل را منتشر کرد.

اتحادیه رادیو و تلویزیون های آسیا و اقیانوسیه (ABU) اخبار دانشگاه صدا و سیما در حوزه بین الملل را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، فصلنامه اتحادیه (ABU) در تازه ترین شماره خود، حضور دو نفر از مدیران رادیو و تلویزیون افغانستان در دانشگاه صدا و سیما و بخش های مختلف رسانه ملی را در گزارشی خبری، انعکاس داده است.

آقایان فرهاد احمد نوری، قائم مقام مدیر استودیوهای اخبار داخلی و محمد اسماعیل علی زایی کارگردان حوزه اخبار داخلی با هدف راه اندازی مرکز آموزش رسانه ای برای رادیو و تلویزیون افغانستان از تاریخ اول تا هشتم تیرماه 1397 (22 تا 29 ژوئن 2018) از بخش های مختلف سازمان صدا و سیما اعم از دانشگاه، شبکه های معاونت سیما، مرکز فضای مجازی، شهرک سینمایی، شبکه های برون مرزی پرس تی وی و هیسپان بازدید و از نزدیک با فعالیت های رسانه ای این بخش ها آشنا شدند.

این مدیران رسانه ای افغانستان در بازدید از دانشگاه صدا و سیما علاوه بر دیدار با دکتر اسفندیاری رییس دانشگاه و رؤسای دانشکده ها درباره افزایش تعاملات آموزشی و رسانه ای دو طرف گفتگو کرده و از استودیوهای رادیو-تلویزیونی و اتاق خبر دانشگاه نیز بازدید به عمل آوردند.

در پایان این تورآموزشی یک هفته ای، بازدید کنندگان از استقبال گرم، همکاری مشفقانه و برنامه ریزی خوب مدیران و کارکنان سازمان صدا و سیما تشکر و قدردانی کردند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی، دبیرخانه دومین کنفرانس ملی و اولین کنفرانس بین المللی برای دانشجویان شرایط ویژه ای به منظور حضور آزاد (بدون مقاله) در کنفرانس در...
-1
مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما در روزهای 28 تا 30 آبان میزبان پانزدهمین اجلاس فناوری رسانه با شعار توانمندی ایرانی، رسانه جهانی خواهد بود.
-1
به مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی، جامعه رسانه اسلامی دانشگاه صدا و سیما با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی در این دانشگاه کرده...
-1
نخستین فصلنامه علمی – پژوهشی دانشگاه صدا و سیما با عنوان رسانه های دیداری و شنیداری منتشر شد.
-1
مدیر سابق شبکه تهران مهمترین نیاز اصلی رادیو و تلویزیون ایران را ترجمه محتوای فرهنگ و ادبیات غنی ایرانی اسلامی و انتقال آن به بخش برنامه سازی دانست.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .