تعداد بازدید : 770 - تاریخ خبر : چهارشنبه 27 دی 1396 - 11:58  
روابط عمومی
همکاری کانون مدارس اسلامی با دانشگاه صدا و سیما در شناسایی و جذب استعدادهای برتر هنری
رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: در نبرد سنگین فرهنگی و رسانه‌ای امروز برنده نهایی، نظامی است که بتواند برترین استعدادها را شناسایی و تربیت کند و در جهت اهداف راهبردی به کار گیرد.

رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: در نبرد سنگین فرهنگی و رسانه‌ای امروز برنده نهایی، نظامی است که بتواند برترین استعدادها را شناسایی و تربیت کند و در جهت اهداف راهبردی به کار گیرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا وسیما، دکتر شهاب اسفندیاری در جلسه با دبیر و کارشناسان کانون مدارس اسلامی افزود: در حالی که برای تبلیغ فرهنگ غنی و معارف دینی خود نیاز به هنر و هنرمند داریم اما متاسفانه بخشی از اقشارمذهبی و انقلابی جامعه ما، رغبت چندانی به هنر و زبان رسای آن برای تبلیغ، نشان نمی دهند.

رییس دانشگاه صدا وسیما، شناسایی استعدادهای هنری میان دانش آموزان و نخبگان مذهبی را مهم خواند و افزود: فرهنگ سازی و شناساندن اهمیت هنر و رسانه به خانواده های مذهبی و اصلاح نگاه آنان و مربیان مدارس در تشویق دانش آموزان مستعد به ادامه تحصیل در رشته هنر بسیار موثر است و به تربیت نیروهای متعهد و کارآمد مورد نیاز رسانه ملی کمک شایانی خواهد کرد.

بنی اسدی دبیر کانون مدارس اسلامی هم ضمن تشکر از دعوت رییس دانشگاه صدا و سیما بر آمادگی این کانون جهت همکاری با این دانشگاه تاکید کرد و افزود: در کل کشور بیش از 400 مدرسه و در تهران 90 مدرسه اسلامی عضو این کانون هستند و ما علاقمند هستیم از طریق برگزاری یک جشنواره هنری استعدادهای برتر این مدارس در عرصه هنر را شناسایی کنیم.

وی اعلام آمادگی و ابراز امیدواری کرد: با برگزاری جشنواره ای هنری و دوره های آشنایی با هنر و رسانه برای خانواده‌ها و مربیان تربیتی و مشاوران مدارس اسلامی، بتوان استعدادهای برتر را شناسایی و برای آینده رسانه ملی کادرسازی کرد.

در این جلسه حجه الاسلام غیاثوند مدیر هنرستان صدا و سیما، ملک آبادی از مدیران مجتمع آموزشی فرهنگ، باطنی مستندساز و از مدیران مدرسه هنر و رسانه آینده، دکتر نظری معاون آموزش و پژوهش و فناوری دانشکده تولید رادیو تلویزیون و علوی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، هر یک نظرها وپیشنهادهایی برای جذب استعدادهای هنری متعهد و انقلابی ارائه کردند.

در پایان مقرر شد با همکاری کانون مدارس اسلامی، آیین نامه نحوه برگزاری جشنواره ، تدوین و پیش نویس آن ارِائه شود.

بهره گیری ازظرفیت های هنری و رسانه ای هنرستان صدا و سیما، مدرسه هنر و رسانه و مجتمع آموزشی فرهنگ هم برای غنابخشی جشنواره از دیگر مصوبات این جلسه بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی نخستین دوره جشنواره ملی و بین المللی نماهنگ برگزار می کند. 
-1
بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان روزانه این دانشگاه به شرح ذیل است.
-1
داوطلبان آزمون سراسری سال 1397 و علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه صدا و سیما از طریق لینک زیر می توانند با دانشکده ها و فعالیت های علمی، آموزشی و مهارتی این ...
-1
دانشگاه صدا و سیما یک دانشگاه دولتی وابسته به سازمان صدا و سیما است که نزذیک به  ۵۰سال سابقه داشته و با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد برای خدمت در واحدها...
-1
تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان شبانه دانشگاه صدا و سیما به شرح ذیل است.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .