تعداد بازدید : 516 - تاریخ خبر : سه شنبه 26 دی 1396 - 01:32  
روابط عمومی
حمایت رییس رسانه ملی از فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما
دکتر علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما با تشکیل کمیته ای ویژه برای بکارگیری دانش آموختگان دانشگاه رسانه ملی در عنوان های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی آنان موافقت کرد.

دکتر علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما با تشکیل کمیته ای ویژه برای بکارگیری دانش آموختگان دانشگاه رسانه ملی در عنوان های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی آنان موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در پی در خواست رییس دانشگاه صدا و سیما، مبنی بر رفع محدودیت ظرفیت الگوی برخی مشاغل سازمانی برای فارغ التحصیلان این دانشگاه و پیشگیری از عوارض نامطلوب بکارگیری فارغ التحصیلان در مشاغل نامتناسب با رشته تحصیلی و تخصصی، با دستور رییس سازمان، مقرر شد، کمیته ای ویژه تشکیل شود و تصمیمات لازم را در این زمینه اتخاذ کند.

پیش از این، به خاطر محدودیت عنوان های شغلی و تکمیل ظرفیت الگوی نیروی انسانی در برخی مشاغل، دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما، پس از معرفی به سازمان، در مشاغل غیر مرتبط با رشته تحصیلی، جایابی و بکارگیری می شدند که به نوعی موجب سرخوردگی و کاهش فروغ انگیزه ها برای خدمت بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی نخستین دوره جشنواره ملی و بین المللی نماهنگ برگزار می کند. 
-1
بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان روزانه این دانشگاه به شرح ذیل است.
-1
داوطلبان آزمون سراسری سال 1397 و علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه صدا و سیما از طریق لینک زیر می توانند با دانشکده ها و فعالیت های علمی، آموزشی و مهارتی این ...
-1
دانشگاه صدا و سیما یک دانشگاه دولتی وابسته به سازمان صدا و سیما است که نزذیک به  ۵۰سال سابقه داشته و با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد برای خدمت در واحدها...
-1
تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان شبانه دانشگاه صدا و سیما به شرح ذیل است.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .